NUME, PRENUME INSTITUŢIA, POSTUL ATRIBUŢII CONTACTE
Costin Ludmila
Biblioteca Republicana Stiintifica Agricola a UASM Preşedinte (022) 43 25 78
costin@uasm.md
Corghenci Ludmila
DIB ULIM Vice-Preşedinte (022) 21 24 18
lcorghenci@yahoo.com
Harjevschi Mariana
Biblioteca Municipală
„B. P. Hasdeu”
director adjunct
Vice-Preşedinte (022) 22 33 60
mharjevschi@hasdeu.md
mharjevschi@gmail.com
bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt, 148
mun. Chişinău
Arion Liuba
Directia Generala Educatie, Tineret si Sport,  Chisinau Membru (022) 20 16 20 arion_liuba@mail.ru
Chitoroaga Valentina
Camera Nationala a Cartii Membru (022) 29 57 46 chitoroaga_v@moldova.cc
Coseri Tatiana
Biblioteca Municipala „B.P. Hasdeu” Membru (022) 27 85 92
tcoseri@hasdeu.md
bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt, 148
mun. Chişinău
Harconita Elena
Biblioteca Universitatii de Stat „Al. Russo” din Balti Membru (0231) 2 33 62
libruniv@beltsy.md
Karnaeva Liubovi
Biblioteca Stiintifica a USMF Membru (022) 24 27 72
library@usmf.md
Tcaci Lilia
Biblioteca Nationala pentru Copii „Ion Creanga” Membru (022) 22 95 56 litcaci@gmail.com